SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W XIII KARTUSKIM TURNIEJU WIEDZY O JĘZYKU ANGIELSKIM

Laureaci szkolnego etapu konkursu wiedzy z j.angielskiego 2 kwietnia 2019r. wzięli udział w XIII  Kartuskim Turnieju Wiedzy o Języku Angielskim, który odbył się w Szkole Podstawowej w Staniszewie. Do rywalizacji na poszczególnych poziomach klas IV-VIII SP stanęło ponad 40 uczestników ze szkół z terenu powiatu kartuskiego. Pomimo trzynastki, ta edycja okazała się wyjątkowo szczęśliwa dla uczniów naszej szkoły:

Igor Zalewski z kl. V d – zajął I miejsce w kat.klas V

Juliusz Elgert z kl.VIa – I miejsce w kat. klas VI

Konstancja Puzdrowska z kl.VIIc – II miejsce w kat.klas VII

Jessica Hirsz z kl. VIII c – I miejsce w kat. klas VIII

 Gratulacje!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *