Zakończenie wymiany międzynarodowej

W piątek dobiegła końca wymiana międzynarodowa w ramach programu Erasmus+ w naszej szkole. Pięć dni, spędzonych z młodzieżą z Hiszpanii, Austrii, Słowenii i Niemiec minęło bardzo szybko. W tym czasie wspólnie zagraliśmy w grę miejską, która miała na celu przybliżenie naszym gościom historii Kartuz. Odwiedziliśmy Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku oraz odbyliśmy wycieczkę do Gdańska. Oprócz tego mnóstwo zajęć czekało nas w szkole, gdzie m.in. wszyscy uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych i tanecznych.

Szczególne podziękowania i wyrazy uznania należą się panu Adamowi Myszkowi, który wziął na siebie cały ciężar organizacji wymiany w naszej szkole.


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *