Żołnierze amerykańscy w II LO

25 marca w naszym liceum gościli przedstawiciele 35 Skwierzyńskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej, żołnierze amerykańscy z 101 st Brigade Support Battalion stacjonujący w Skwierzynie oraz przedstawiciele 33 Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej. Żołnierze opowiedzieli uczniom o swojej służbie oraz specyfice pracy. Chętni odpowiadali na liczne pytania, które zadawali uczniowie, zarówno w języku polskim jak i angielskim.

To już trzecie spotkanie z cyklu spotkań poświęconych tematyce wojskowej i militarnej, które odbywają się w II LO w Kartuzach.

W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Zapraszamy

ODWIEDŹ NAS

Osiedle Wybickiego 33,
83-300 Kartuzy

Skontaktuj się

Telefon: (58) 681-11-54
Email: zso2.sekretariat@gmail.com

Zapraszamy na