Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów ZSO nr 2 w Kartuzach

Rok szkolny 2018/2019

Imię i nazwisko uczniaKlasaNazwa konkursu OsiągnięcieImię i nazwisko nauczyciela przygotowującego
Jakub Goll

VIII d

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Geograficzny dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej

laureat

9-te miejsce województwie

przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej poza warunkami rekrutacji

Mariola Satke
Treder AlicjaVIII d dwujęzycznaWojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

finalistka

+10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej

Bożena Spychalska
Wiktoria Grot

VIII d

dwujęzyczna

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej

finalistka

+10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej

Hanna Kluge
Jessica Hirsz

VIII d

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

+10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej

Adam Myszk
Amelia Lipkowska

III e GIM

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

+10 punktów na rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej

Adam Myszk
Jakub Goll

VIII d

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z biologii

finalista

+10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej

Magdalena Hyży
Alicja Treder

VIII d

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z biologii

finalistka

+10 punktów w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej

Magdalena Hyży
Wiktoria Wenzel

III e GIM

dwujęzyczna

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

+10 punktów w rekrutacji do szkoły

ponadgimnazjalnej

Magdalena Klawikowska
Jessica Hirsz

VIII d

dwujęzyczna

Powiatowy Konkurs Literowania w Języku Angielskim Spelling Bee

I miejsce

+1 punkt w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Adam Myszk
Jessica Hirsz, Wiktoria Grot, Marcel Kurjańczyk

VIII d

dwujęzyczna

Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych i Quizów w języku angielskimI miejsceAdam Myszk
Jessica Hirsz

VIII d

dwujęzyczna

ENGLISH HIGH FLIER 2018I miejsce w województwie pomorskim i tym samym 6 w kraju wśród uczniów klas ósmychAdam Myszk

Paweł Kieliński

Tomasz Węsierski

IIA LOWojewódzki Konkurs „Ryszard Kukliński – zwycięska misja”wyróżnienieRomana Manuszewska
Martyna Koniarska

VIII d

dwujęzyczna

Gminny Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji PolskiejII miejsceHanna Kluge
Aleksandra PhillipIIIA LOPowiatowy Konkurs „Autoprezentacja”

I miejsce

+1 punkt w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Joanna Wieczorek
Amelia FredaV bXXIII Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach”wyróżnienieTeresa Penkowska-Klein
Zofia GrudaIII b SPOgólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 50 metrów stylem klasycznym

I miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Jadwiga BeyerIII b SPOgólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 50 metrów stylem klasycznym

II miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Wilczewska Wiktoria

IV d

sportowa

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 100 metrów stylem zmiennym

I miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Wilczewska Wiktoria

IV d

sportowa

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 50 metrów stylem klasycznym

II miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Natalia Formela

IV d

sportowa

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 50 metrów stylem motylkowym

I miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Matylda Malinowska

IV d

sportowa

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 50 metrów stylem dowolnym

II miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Natalia Formela

IV d

sportowa

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci
w Lęborku – 100 metrów stylem zmiennym

II miejsce

+3 punkty w rekrutacji do szkoły

ponadpodstawowej

Sebastian Cieśliński
Wiktoria Wilczewska

IV d

sportowa

finał ligi Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego dzieci 10 – 11 lat – 100 metrów stylem zmiennymII miejsce

Sebastian Cieśliński,

Przemysław Gorczyca

Matylda Malinowska

IV d

sportowa

finał ligi Pomorskiego Okręgowego Związku Pływackiego dzieci 10 – 11 lat – 50 metrów stylem grzbietowymII miejsce

Sebastian Cieśliński,

Przemysław Gorczyca

Michalina GrzechV d

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Pływackie Młodzików 12- letnich – Gdańsk.

100 metrów stylem grzbietowym

I miejsceSebastian Cieśliński
Michalina GrzechV d

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Pływackie Młodzików 12- letnich – Gdańsk.

200 metrów stylem grzbietowym

I miejsceSebastian Cieśliński
Amelia SkorowskaV d

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Pływackie Młodzików 12- letnich – Gdańsk.

200 metrów stylem klasycznym

I miejsceSebastian Cieśliński
Amelia SkorowskaV d

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Pływackie Młodzików 12- letnich – Gdańsk.

100 metrów stylem klasycznym

I miejsceSebastian Cieśliński
Paulina BurdonV d

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Pływackie Młodzików 12- letnich – Gdańsk.

100 metrów stylem grzbietowym

II miejsceSebastian Cieśliński

 

Zapraszamy

ODWIEDŹ NAS

Osiedle Wybickiego 33,
83-300 Kartuzy

Skontaktuj się

Telefon: (58) 681-11-54
Email: zso2.sekretariat@gmail.com

Zapraszamy na